Купити Біг-Беги

  Проконсультуватися або оформити замовлення


  Компанія UKRBAG з більш ніж 10-річним стажем виробництва поліпропіленових мішків і поліетиленових вкладишів пропонує купити біг-бег. Наш досвід гарантує високу якість і своєчасність поставок.

  Big bag використовуються для зберігання і транспортування сухих сипучих і гранульованих матеріалів. Біг-беги допустимі як для харчових, так і нехарчових продуктів. Спеціально зшиті біжи можуть застосовуватися для транспортування ємностей з рідинами.

  На відміну від іншої тари, поліпропіленові біг-беги мають цілий ряд переваг:

  Мішки біг-бег

  Біг-Бег – це м’який контейнер, виготовлений з міцної поліпропіленової тканини і розрахований на вантажопідйомність 300-3000 кг. У дослівному перекладі «Big bag» означає велика сумка, а візуально виглядає як великий мішок з ручками (стропами).

  В асортименті запропоновані біг-беги різної конфігурації і вантажопідйомності, розраховані на різні цілі застосування по технологічних особливостях завантаження, транспортування і виду перевезеної в них продукції.

  За конструкцією поліпропіленові біг-беги розрізняються:

  Вся наша продукція відповідає міжнародному стандарту ISO 21898-2004, а також вимогам ООН до перевезення небезпечних вантажів. За бажанням замовника, можемо наносити на мішки чотириколірних маркування по представленому макеті або розробленим нашими дизайнерами, а також необхідну інформацію.

  Біг-беги оптом

  Компанія УкрБег пропонує поліпропіленові біг беги різної конструкції і конфігурації в усіх регіонах України і країнах СНД. Оформивши замовлення в нашій компанії, клієнт отримує товар швидко, в цілості й схоронності. До того ж якщо замовити біг-бег оптом, ціна буде значно нижче.

  У нас на складі завжди є запас найбільш затребуваних видів м’яких контейнерів, тому ми можемо почати співпрацювати з будь-яким замовником, відразу налагодивши поставки в потрібних обсягах. Замовлення біг-бегів стандартних буде готовий до доставки протягом доби.

  При необхідності налагодимо виробництво необхідної продукції за індивідуальними викрійками з будь-якими логотипами. Маючи в своєму розпорядженні власним виробництвом, оснащеним сучасним устаткуванням, маємо можливість виробляти саме такі мішки, які потрібні замовнику.

  Поставки здійснюються пачками по кілька бегів в упаковці UKRBAG, при цьому дотримується повна комплектація, наявність вкладишів вже всередині мішків.

   Проконсультуватися або оформити замовлення