Лайнер-бег – універсальна упаковка для транспортування сипучих вантажів

Компанія UkrBag є найбільшим підприємством України, яке виготовляє м’які поліпропіленову тару. Наша тара представлена ​​в наступних варіаціях:

Наша компанія строго дотримується стандартів і інструкцій з випуску м’яких контейнерів, проводить постійний контроль якості на всіх етапах виробництва в незалежних лабораторіях. Крім того, лайнер-беги проходять вибіркове випробування на спеціальних стендах, де перевіряється їх міцність, стійкість до ультрафіолетових випромінювань і перепадів температур.

Кожен контейнер має свій реєстраційний номер з інформацією про виробника та пакувальника, завдяки чому мінімізується брак продукції. Наша компанія відповідає за якість продукції, що випускається тари, дозволяючи клієнтам знизити свої втрати і ризики від перевезення вантажу.

Сфера використання

Вагонний вкладиш масово застосовується харчової, хімічної, аграрної, будівельної галузями, а також сільським господарством.

Багатошарова упаковка виготовляється з:

Захисна оболонка вкладиша призначена для запобігання вантажу від пилу, вологи, запахів, сторонніх предметів, а також зіткнення зі стінками контейнера або вагона. Завдяки захисним функціям упаковки, втрати продукції знижуються до мінімуму. Переваги лайнер-бегів. До важливих переваг цієї тари відносяться:

Наша компанія виготовляє лайнер-беги з декількома способами завантаження:

Для вивантаження використовують вакуумне й пневмооборудование, прямий рукав, шнек, метод гравітації та інше.Компанія пропонує купити лайнер-бег будь-якого розміру з найоптимальнішим розцінками і на вигідних умовах. Досвідчені фахівці підберуть найкращий варіант конструкції упаковки під будь-який вантаж.
У чому особливості співпраці з нами? Наша компанія гарантує вам:

Філії компанії знаходяться в багатьох містах України. З нами можна зв’язатися за наданими контактам.умови придбання

Для індивідуального замовлення пошиття упаковки необхідні такі відомості:

Ціна лайнер-бігу формується в залежності від параметрів, необхідних замовнику (щільності тканини, розміру тари, конструктивних елементів). Модель, що задовольняє вимоги клієнта, ми пошиємо її за індивідуальним замовленням. Більш детальну інформацію вам нададуть наші менеджери.

Вкладиші для вагонів і піввагонів

Для безпечної і зручного транспортування сипучих і небезпечних вантажів були розроблені так звані біг-беги. Їх застосування в залізничній сфері привнесло масу корисних особливостей в логістику.
Такий вид тари наділений безліччю переваг:

Така тара дозволяє зберігати вантаж протягом тривалого періоду навіть на відкритих майданчиках.

Вкладиші для закритих вагонів

Такий вид додаткового інвентарю виготовляється з поліетиленової рукавної плівки. Він встановлюється в криті вагони в вантажний частини під біг-беги. Товщина вкладиша варіюється в залежності від температурного режиму використання. Вагонні вкладиші, ціна на які незрівнянно менше, ніж втрати, які може спричинити за собою транспортування неупакованого належним чином вантажу, можуть використовуватися в різних видах вагонів. Основна мета – це ізоляція внутрішньої частини від транспортованого сипучого матеріалу.

В результаті використання вкладиші в вагон рятують від необхідності промивання і санобробки транспорту. Особливо це важливо для вагонів-рефрижераторів і термосів. У нас ви можете купити вагонні вкладиші для економії коштів і часу на обробці транспорту і простоях. Це спричинить за собою оптимізацію використання транспортного засобу.

Вкладиші для піввагонів

Одним з головних переваг використання цього виду тари є можливість застосування їх для відкритих піввагонів. Форма дещо відрізняється від виробів для закритих вантажних приміщень, але основні специфічні характеристики залишаються тими ж. Поліпропілен надійно захистить сипучий вантаж від зовнішнього середовища і доставить його в тому ж вигляді, в якому він завантажувався. За бажанням замовника ми надамо вкладиші будь-якої бажаної висоти і товщини.
При необхідності додатково можна придбати поліетиленовий чохол.

Транспортним компаніям рекомендується купувати вагонні вкладиші оптом для забезпечення своїм клієнтам більш якісних послуг. Такий підхід значно поліпшить репутацію компанії, а також дозволить заощадити гроші на придбанні товару за оптовою ціною. для економії коштів і часу на обробці транспорту і простоях. Це спричинить за собою оптимізацію використання транспортного засобу.

    Проконсультуватися або оформити замовлення