Поліпропіленові мішки

Компанія UKRBAG пропонує купити поліпропіленові мішки різних розмірів, щільності і вантажопідйомності. У виробництві пакувальної тари з поліпропілену ми працюємо більше 5 років, тому гарантуємо високу якість продукції, а також оперативність і своєчасність виконання індивідуальних замовлень. Продукція відповідає міжнародним стандартам, що пред’являються до пакувальній тарі.

Купити поліпропіленові мішкі

Поліпропіленовий мішок – вид упаковки з міцних ниток поліпропілену, який має змінну геометричну форму. Мішки з поліпропілену перевершують за експлуатаційними характеристиками тару з паперу, рогожки, мішковини, джуту.

Серед переваг поліпропіленових мішків:

Стандартні поліпропіленові мішки прямокутного формату розраховані на вантажопідйомність від 5 до 50 кг і більше. Вироби можна посилити подвійним дном. Вага самого мішка залежить від щільності поліпропілену.

Для герметичності і захисту продукції від вологи можуть доповнюватися поліетиленовим вкладишем. Полотно можна заламинировать з однієї або двох сторін, щоб підвищити жорсткість, міцність і стійкість до негативного впливу факторів зовнішнього середовища.

Поліпропіленові мішки – це один з найдешевших видів упаковки, завдяки низькій собівартості виробництва поліпропілену.

Застосування поліпропіленових мішків

Високий рівень міцності на тлі легкості і компактності в згорнутому стані, зробили поліпропіленові мішки популярними в багатьох галузях промисловості, торгівлі та в побуті. Така тара широко застосовується для фасування, зберігання, перенесення і транспортування практично будь-якої продукції. Упаковку з поліпропілену можна використовувати повторно до 2-3 експлуатаційних циклів.

Мішок поліпропіленовий використовується для сипучих і гранульованих товарів (аграрної, хімічної продукції, будматеріалів тощо.). За рахунок якісного та екологічно чистого первинної сировини може застосовуватися для харчових продуктів (зернові, крупи, борошно, цукор, сіль і ін.). Часто використовується для збору і вивезення сміття та будівельних відходів після ремонтно-будівельних робіт.

Виробництво поліпропіленових мішків

Компанії УкрБег пропонує поліпропіленові мішки та іншу пакувальну тару від виробника. У нас виробництво повного циклу з власними цехами і складськими приміщеннями, де завжди в наявності великий запас готової продукції стандартних розмірів.

Виконуємо індивідуальні замовлення – виготовляємо мішки різних розмірних параметрів і щільності за вимогами клієнта. Наносимо логотипи і необхідну рекламну інформацію, яку може надати замовник або індивідуально розробити наші дизайнери.

Ціна залежить від розміру та щільності поліпропіленових мішків, а також обсягів замовлення. При закупівлі великим оптом вартість одиниці буде дешевше. При замовленні виробів стандартних розмірів, товар буде відвантажено протягом доби. У разі індивідуального виготовлення або нанесення логотипів, замовлення буде виконано швидко, строго в обумовлені терміни.

    Проконсультуватися або оформити замовлення