Купити слінг-беги

Слінг-бег – це м’яка поліпропіленова тара, призначена для транспортування і тимчасового зберігання великогабаритних партій продукції, яка розфасована в малогабаритну тару (мішки).

Компанія UKRBAG пропонує купити слінг-беги, які повністю відповідають сучасним вимогам до пакувальній тарі. Наші великогабаритні поліпропіленові мішки надійно зберігають вантаж при перевезенні та зберіганні, а також дозволяють оптимізувати вартість вантажно-розвантажувальних робіт:

Види слінг-бегів

Слінг-бег виготовлений з міцної поліпропіленової тканини і конструкційно може мати різні модифікації – з зовнішнім чохлом, завантажувальними і розвантажувальними люками, додаткової системою фіксації вантажу. Для запобігання товару від вогкості використовуються внутрішні поліетиленові вкладиші.

Конструкція залежить від цілей застосування і умов експлуатації:

Купити слінг-бег можна практично для всіх видів сипучих і гранульованих харчових і нехарчових вантажів, які вже упаковані в мішки по 25 і 50 кг. Для ряду продуктів такі поліпропіленові контейнери стали єдиним видом промислової тари.

Переваги слінг-бегів

Високі експлуатаційні характеристики слінг-бегів, в першу чергу, обумовлені матеріалом виготовлення – високоякісним тканим поліпропіленом. Полотно може піддаватися ламінації з однієї або двох сторін. Цей матеріал також відрізняється від інших низькою собівартістю, тому Sling bag – це дешева тара, яку можна використовувати 2-3 рази і піддавати вторинній обробці.

Слінг-беги характеризуються:

Особливості використання

Слінг-бег легко розкладається на місці завантаження. Для цього необхідно розкрити бічні стінки. Вантаж завантажується на дно за технологією в «перев’язку». Далі стінки піднімаються, мішок зашнуровують. Тара готова до завантаження та транспортування. Навантаження можлива як навантажувачем, так і краном.

Слінг-бег тримає форму, захищає вантаж від впливу факторів зовнішнього середовища, БІОВПЛИВ (гниття), протікань і забруднень. Продукцію в такій упаковці можна зберігати на відкритих майданчиках.

Слінг-беги від виробника

Компанія УкрБег, як виробник слінг-бегів, пропонує придбати таку м’яку тару різних типів, вантажопідйомності і обсягу, невеликим і великим оптом за доступними цінами. За рахунок власних складських приміщень, де зберігається готова продукція самого затребуваного розмірного ряду, можлива відвантаження замовлення протягом 24 годин.

Маючи в своєму розпорядженні виробничими потужностями з сучасним обладнанням, швидко виконуємо замовлення нестандартних розмірів під вимоги замовника. Можливо нанесення на упаковку логотипу або емблеми замовника. При необхідності наші дизайнери індивідуально розроблять графічний контент. Продукція відповідає міжнародним регламентам з перевезення вантажів.

    Проконсультуватися або оформити замовлення