Поліетиленові вкладиші для біг-бегів

Для перевезення сипучих вантажів потрібні контейнери, які здатні витримувати велику вагу продукції. З огляду на, що транспортування буває тривалої, товари відправляють на далекі відстані, тара повинна бути міцною і стійкою до механічних і фізичних дій ззовні.

Універсальний сучасний спосіб перемістити вантажі – мішки біг-беги, лайнер-беги, слінг-беги. Інша назва – м’які контейнери, тому що вони виконані з поліпропіленових тканин з УФ-стабілізацією. У всьому світі МК визнають найекономічнішим і зручний спосіб доставки сипучих вантажів. І дійсно – їх ціна невисока, багато варіацій (ми виробляємо понад 150 моделей), ведеться доставка по всій Україні.

Умови перевезення диктують конструкцію тари

Іноді буває, що необхідно перевозити вантажі в певних температурних умовах. У цьому випадку разом з основним мішком в комплектацію йде чохол і поліетиленові вкладиші. При цьому ціна за покупку залишається такою ж низькою. Так що собою представляють ці вкладиші?

Щоб вантажі при перевезення не відволожувалися і не псувалися, необхідна вологостійкість тари. Стовідсотковий захист від води м’який мішок забезпечити не може, матеріал просто не володіє такими властивостями. А адже продукція, яка знаходиться в мішках, може бути і хімічної, і харчової, будівельної. У такому випадку і використовують вкладиші ПЕ. Їх купують оптом, так само, як і чохли, тому що це найбільш зручний варіант.

У деяких випадках вкладиші і чохол йдуть в комплектацію мішка. Наприклад, при покупці чотиристопного стрічкового біг-бега чохол є обов’язковою складовою товару.

Конструкція вкладишів

Кожен вкладиш виготовлений з рукавної плівки. Вона поєднує в собі властивості поліетилену високого і низького тиску. Плівка має здатність не пропускати.

Плівка для вкладишів різниться по своїй товщині. Так, для дрібних ваг вантажу, а також для низьких температур може бути застосована товщина в 60 мкм. Коли вантаж доставляється довше і важить більше, навколишня температура висока, потрібні більш товсті, 150 мкм комплектуючі мішка.

Бувають і термостійкі типи вкладишів. Вони потрібні для того, щоб безпечно завантажити гарячі продукти в контейнер. Їх структура багатошарова, що і забезпечує надійний захист товару всередині.

Купити вкладиші ПЕ

Ми робимо кілька видів вкладишів:

Виділяють кілька основних призначень даного виду продукції:

  1. Захист всіх тих, хто боїться вогкості продуктів різної консистенції;
  2. Надійний захист всього вантажу від проникнення вологи і бруду всередину;
  3. Якщо в м’яких контейнерах перевозять рідина, то вкладиш не дає їй витекти з своєї тари, утримуючи;
  4. Не дає повітрю вільно проникати всередину контейнера. Це не забезпечує гідроізоляцію, але створює природний і правильний мікроклімат.

Щоб розкрити всі властивості товару, потрібно закріпити його правильно і рівно. Це забезпечить правильну його експлуатацію.

    Проконсультуватися або оформити замовлення